Producenci
GENESIS NEON 613 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 360 g |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Nie |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Kolor produktu | Biały |
| Podświetlenie | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Kolor kabla | Biały |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kabla | 2,2 m |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 635 g |
| Wysokość opakowania | 244 mm |
| Głębokość opakowania | 233 mm |
| Szerokość opakowania | 122 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Adaptery audio dołączone | 2 x 3.5mm |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Bluetooth | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 405 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 18 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 720 mm |
| Produktów na palecie | 162 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,3 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 530 mm |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Impedancja | 32 ? |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Gwarancja 24 miesiące