Producenci
GENESIS NKG-1886 klawiatura Gaming USB QWERTZ Niemiecki Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1,8 m |
| Anti-ghosting | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Hot-swap | Tak |
| Konstrukcja | |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Podświetlenie | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 865 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 355 x 136 x 36 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 8 Windows 10 Windows 7 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Klawisze Windows | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Układ fizyczny | ISO |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rodzaj przełącznika | Outemu Peach Silent |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 - 87%) |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Siła uruchamiania | 40 g |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Ilość klawiszy | 88 |
| Zastosowanie | Gaming |
Gwarancja 24 miesiące