Producenci
GENESIS Polon 200 XL Podkładka dla graczy Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Wydajność | |
| Obszyte krawędzie | Tak |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Materiały | Tkanina, Guma |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące