Producenci
GENESIS Rhod 500 RGB klawiatura Gaming USB QWERTY Portugalski Czarny, Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1,8 m |
| Anti-ghosting | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS, Metal |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 631 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 466 x 159 x 36 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Windows 8.1 Windows XP Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 2,5 mm |
| Siła uruchamiania | 55 g |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 10 milionów znaków |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Język klawiatury | Portugalski |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
Gwarancja 24 miesiące