Producenci
GENESIS SELEN 400 Zestaw słuchawkowy Opaska na głowę Czarny, Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 315 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Przyciski operacyjne | Volume - Objętość + |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Ilość | 1 |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB |
| Przewody | Micro-USB Audio (3.5mm) |
| Adaptery audio dołączone | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Łączność radiowa | Tak |
| Bateria | |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 15 h |
| Mikrofon | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Czułość mikrofonu | -48 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 10000 Hz |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 ? |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Czułość słuchawek | 108 dB |
| Cechy dostawcy | |
| Materiały | Plastik Aluminium |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
Gwarancja 24 miesiące