Producenci
GENESIS THOR 303 TKL klawiatura Gaming USB QWERTY US English Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Hot-swap | Tak |
| Anti-ghosting | Tak |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS, Aluminium |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 865 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 136 x 355 x 36 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Układ fizyczny | Bezkluczykowy (TKL) |
| Punkt aktywacji | 2 mm |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Hot keys | Tak |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Siła uruchamiania | 45 g |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 - 87%) |
| Klawisze Windows | Tak |
| Czas reakcji klawiszy (max) | 1 ms |
| Ilość klawiszy | 88 |
| Ilość hotkeys | 11 |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 2 mm |
| Język klawiatury | Hiszpański |
| Rodzaj przełącznika | Outemu Red |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od wody i innych płynów. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące