Producenci
GENESIS Thor 230 TKL klawiatura Gaming USB QWERTY Hiszpański Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1,6 m |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podświetlenie | Tak |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 730 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 363 x 155 x 39 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows XP Windows 8 Windows 10 Windows Vista |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Siła uruchamiania | 45 g |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Język klawiatury | Hiszpański |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Ilość klawiszy | 88 |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Klawisze Windows | Tak |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Rodzaj przełącznika | Outemu Red |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Układ fizyczny | ISO |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące