Producenci
GENESIS Thor 303 TKL klawiatura Gaming USB QWERTZ Niemiecki Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Anti-ghosting | Tak |
| Hot-swap | Tak |
| Konstrukcja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Materiały | Aluminium, Plastik |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 865 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 355 x 136 x 36 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 10 Windows 11 Windows 8 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Siła uruchamiania | 55 g |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Rodzaj przełącznika | Outemu Brown |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 - 87%) |
| Klawisze Windows | Tak |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Ilość klawiszy | 88 |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Układ fizyczny | ISO |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. Trzymaj z dala od wody i innych płynów. Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące