Producenci
GENESIS Thor 404 TKL klawiatura Gaming USB QWERTY Amerykański międzynarodowy Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Anti-ghosting | Tak |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Hot-swap | Tak |
| Konstrukcja | |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba trybów oświetlenia | 18 |
| Diody LED | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 358 x 133 x 38 mm |
| Waga klawiatury | 1 kg |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Myszka | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Układ fizyczny | Bezkluczykowy (TKL) |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 60 milionów znaków |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawisze Windows | Tak |
| Ilość hotkeys | 11 |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Hot keys | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 - 87%) |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Rodzaj przełącznika | Gateron Yellow PRO |
| Siła uruchamiania | 50 g |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Ilość klawiszy | 87 |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 2 mm |
| Zastosowanie | Gaming |
Gwarancja 24 miesiące