Producenci
GENESIS Zircon 500 myszka Gaming Po prawej stronie RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C Optyczny 10000 DPI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Podświetlenie | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 79 g |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 10 Windows 7 Windows 11 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Myszka | |
| Szybkość śledzenia myszy | 100 ips |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 60 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 3 |
| Typ przetwornika obrazu | PMW3325 |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków programowalnych | 5 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Ilość klatek | 4600 fps |
| Rozdzielczość ruchu | 10000 DPI |
| Przyspieszenie (max) | 20 G |
| Liczba przycisków | 6 |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Ergonomia | |
| Regulowany Lift Off Distance (LOD) | Tak |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Pozostałe funkcje | |
| Connector type | USB 2.0 Type-C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Przechowywać z dala od źródeł ciepła. Produkt należy chronić przed wilgocią. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | UKCA CE |
Gwarancja 24 miesiące