Producenci
GENIUS1EU 1A Battery Charger
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność baterii (max) | 30 Ah |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem Zabezpieczenie przed iskrzeniem Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Zaawansowana diagnostyka | Wykrywanie wysokiego napięcia Wykrywanie złej baterii Odwrotne podłączenie Zbyt niskie napięcie baterii Automatyczne wykrywanie zasiarczenia/rozwarstwienia kwasowego |
| Automatyczna naprawa podłączonej baterii | Tak |
| Obsługiwany typ akumulatora | AGM / Żelowy 12 V kwasowo-ołowiowy 6 V kwasowo-ołowiowy |
| Konstrukcja | |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Stopień ochrony IP | IP60 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wodoodporny | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Wbudowana latarka | Nie |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Prąd ładowania | 1 A |
| Moc | 15 W |
| Napięcie zasilania | 120 - 240 V |
| Napięcie ładowania | 6/12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Szerokość produktu | 59 mm |
| Wysokość produktu | 92 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Wydajność | |
| Wydajność | 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Kabel zasilający Przewód wraz z zaciskami do akumulatora |
| Zawartość zestawu | Instrukcja obsługi x 1 Akcesoria montażowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu prostownika z wodą. Chroń prostownik przed dziećmi. Nie demontuj prostownika samodzielnie. |
Gwarancja 24 miesiące