Producenci
GENIUS2DEU 2A Direct-Mount Battery Charger
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zaawansowana diagnostyka | Automatyczne wykrywanie zasiarczenia/rozwarstwienia kwasowego Zbyt niskie napięcie baterii Wykrywanie wysokiego napięcia Wykrywanie złej baterii Odwrotne podłączenie |
| Obsługiwany typ akumulatora | AGM / Żelowy 12 V kwasowo-ołowiowy |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem Zabezpieczenie przed iskrzeniem Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Automatyczna naprawa podłączonej baterii | Tak |
| Pojemność baterii (max) | 40 Ah |
| Konstrukcja | |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wodoodporny | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Wbudowana latarka | Nie |
| Moc | |
| Napięcie zasilania | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Moc | 28 W |
| Prąd ładowania | 2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 40,6 mm |
| Wysokość produktu | 76,2 mm |
| Szerokość produktu | 89 mm |
| Waga produktu | 230 g |
| Długość kabla zasilającego | 0,6 m |
| Wydajność | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Wydajność | 87% |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Uchwyt mocujący z paskiem Instrukcja obsługi x 1 Akcesoria montażowe Wkręty samogwintujące |
| Przewody | Kabel zasilający |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu prostownika z wodą. Nie demontuj prostownika samodzielnie. Chroń prostownik przed dziećmi. |
Gwarancja 24 miesiące