Producenci
GENIUS2X2 4A 2-Bank Battery Charger
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu Zabezpieczenie przed iskrzeniem |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii (max) | 2 x 40 Ah |
| Zaawansowana diagnostyka | Automatyczne wykrywanie zasiarczenia/rozwarstwienia kwasowego Odwrotne podłączenie Zbyt niskie napięcie baterii Wykrywanie wysokiego napięcia Wykrywanie złej baterii |
| Automatyczna naprawa podłączonej baterii | Tak |
| Obsługiwany typ akumulatora | 12 V kwasowo-ołowiowy AGM / Żelowy 6 V kwasowo-ołowiowy |
| Ilość ładowanych akumulatorów | 2 |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP60 |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wodoodporny | Tak |
| Wbudowana latarka | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc | |
| Napięcie zasilania | 120 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie ładowania | 12/6 V |
| Moc | 2 x 30 W |
| Prąd ładowania | 2 x 2A |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla zasilającego | 1,9 m |
| Wysokość produktu | 114 mm |
| Głębokość produktu | 48 mm |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Wydajność | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Kabel zasilający Przewód wraz z zaciskami do akumulatora |
| Przedłużacz | Tak |
| Zawartość zestawu | Uchwyt mocujący z paskiem Instrukcja obsługi x 1 Akcesoria montażowe Wkręty samogwintujące |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj prostownika samodzielnie. Chroń prostownik przed dziećmi. Unikać kontaktu prostownika z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące