Producenci
GENIUSPRO25 25A Pro Battery Charger
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem Zabezpieczenie przed iskrzeniem |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Zaawansowana diagnostyka | Wykrywanie wysokiego napięcia Wykrywanie złej baterii Odwrotne podłączenie Automatyczne wykrywanie zasiarczenia/rozwarstwienia kwasowego Zbyt niskie napięcie baterii |
| Obsługiwany typ akumulatora | 12 V kwasowo-ołowiowy 24 V kwasowo-ołowiowy AGM / Żelowy 6 V kwasowo-ołowiowy |
| Ilość ładowanych akumulatorów | 1 |
| Automatyczna naprawa podłączonej baterii | Tak |
| Pojemność baterii (max) | 1000 Ah |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowana latarka | Nie |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wodoodporny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc | |
| Prąd ładowania | 25/12,5 A |
| Napięcie zasilania | 100 - 240 V |
| Moc | 375 W |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie ładowania | 6/12/24 V |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,22 kg |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Wysokość produktu | 131 mm |
| Szerokość produktu | 234 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wydajność | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Kabel zasilający Przewód wraz z zaciskami do akumulatora |
| Zawartość zestawu | Uchwyt mocujący z paskiem Wkręty samogwintujące Instrukcja obsługi x 1 Akcesoria montażowe |
| Etui ochronne | Tak |
| Przedłużacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj prostownika samodzielnie. Unikać kontaktu prostownika z wodą. Chroń prostownik przed dziećmi. |
Gwarancja 24 miesiące