Producenci
GEPON PLANET EPL-4000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| IGMP snooping | Tak |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2/L3 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 1,25 Gbit/s |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 2,82 kg |
| Szerokość produktu | 442 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Porty i interfejsy | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D IEEE 802.3 IEEE 802.1ad IEEE 802.3x IEEE 802.3z IEEE 802.1Q IEEE 802.3ae IEEE 802.3u IEEE 802.1w |