Producenci
GIGABIT RJ45 COPPER SFP/MODULE CISCO GLC-T COMPATIBLE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Hot-swap | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 12 mm |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 25 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 75% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wydajność | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Cyfrowe Monitorowanie Diagnostyczne (DDM) | Nie |
| Maksymalny dystans transferu | 100 m |
| Typ interfejsu | SFP |
| Typ transceivera SFP | Miedź |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 119 mm |
| Szerokość opakowania | 94 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 95 g |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 254 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 36 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85369010 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 307 mm |
Gwarancja 24 miesiące