Producenci
GIGABYTE B840M D3HP WIFI6E AMD B840 Gniazdo AM5 micro ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 7000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| HDCP | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 8200 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6200 MHz 7400 7000 7800 7950 7600 7200 6600 6800 6000 MHz 5600 MHz 6400 MHz 7900 8200 5800 MHz 8000 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 64 GB |
| Cechy | |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Kolor produktu | Ciemny brąz |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | AMD B840 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Water cooling Napięcie Temperatura |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Przeznaczenie | PC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| LED RGB | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy RGB LED | 4 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Model kontrolera WLAN | MediaTek MT7902 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Bluetooth | Tak |
| BIOS | |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 268 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,18 kg |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dołączona antena | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 1 10 0 5 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2580 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 220 mAh |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1,09 kg |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące