Producenci
GŁOŚNIK BT AKAI ABTS-MS89 Red
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Radio FM | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Dodatkowe informacje | Możliwość odbierania połączeń |
| Moc | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 2,5 h |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Waga produktu | 189 g |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Wysokość produktu | 117 mm |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Regulacja głośności | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | ?85 dB |
| Pasmo przenoszenia | 100 - 20000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Bluetooth | Tak |
| USB | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Głośniki | |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Impedancja | 4 ? |