Producenci
GLOVII CZAPKA OGRZEWANA Z UKRYTYM WYŁĄCZNIKIEM ZASILANIA, W KOMPLECIE Z BATERIĄ GC2B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pompon | Nie |
| Przeznaczenie | W każdym wieku |
| Pora roku | Jesień/zima |
| Nieprzemakalność | Tak |
| Dwustronny | Nie |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Elementy odblaskowe | Nie |
| Najlepsze zastosowania | Wędrówki, Styl Życia, Bieganie, Szkoła, Praca |
| Oddychający materiał | Tak |
| Wartość rozmiaru 1 | uni |
| Wodoodporność | Nie |
| Strecz | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Rozmiarówka 1 | EUE |
| Ciepło termiczne | Tak |
| Rodzaj nakrycia głowy | Czapeczka |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 14 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Głębokość opakowania | 7 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiał | |
| Opis materiału (nazwa,%) | poliester 100% |
| Podszewka w zestawie | Nie |
| Materiał kraj pochodzenia | CHN |
| Materiały | Poliester |
Gwarancja 24 miesiące