Producenci
GLOVII KOMINIARKA TERMOAKTYWNA OGRZEWANA POWER BANKIEM UNI, CZARNA, BATERIA I KABEL ŁADUJĄCY W ZESTAWIE, GHBM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Styl | Czapka z daszkiem |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ produktu | Heated hood |
| Najlepsze zastosowania | Wspinaczka, Rowerowa, Ćwiczyć, Wędkarstwo, Ogrodnictwo, Wędrówki, Ice skating, Styl Życia, Bieganie, Jazda na nartach, Snowboarding /Jazda na desce, Sport |
| Rozmiarówka 1 | EUE |
| Wartość rozmiaru 1 | uni |
| Typ zamknięcia | Bez zapiecia |
| Oddychający materiał | Tak |
| Okazja | Zewnętrzna |
| Pora roku | Jesień/zima |
| Ciepło termiczne | Tak |
| Rodzaj nakrycia głowy | Kominiarka |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Materiał | |
| Materiały | Bawełna, Elastan, Poliester |
| Podszewka w zestawie | Tak |
Gwarancja 24 miesiące