Producenci
GLOVII OGRZEWANE RĘKAWICE TERMOAKTYWNE Z WODOODPORNĄ OSŁONĄ ROZMIAR L-XL, CZARNE, BATERIE I KABEL ŁADUJĄCY W ZESTAWIE, GYBXL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wodoodporność | Tak |
| Kompatybilny z ekranami dotykowymi | Tak |
| Odporny na wiatr | Tak |
| Rodzaj dopasowania | Krój regularny |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Rozmiarówka 1 | EUE |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Wartość rozmiaru 1 | L-XL |
| Typ zamknięcia | Bez zapiecia |
| Szybko schnący | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Pora roku | Jesień/zima |
| Aktywność | Wędrówki, Ice skating, Wspinaczka górska, Jazda na nartach, Snowboarding /Jazda na desce |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Ściągacz | Tak |
| Typ sportowej odzieży ręcznej | Rękawice typy homar |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 300 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Materiał | |
| Opis materiału (nazwa,%) | 78% poliester, 8% bawełna, 14% elastan |
| Materiały | Bawełna, Elastan, Poliester |
Gwarancja 24 miesiące