Producenci
GLOVII UNIWERSALNE OGRZEWANE RĘKAWICZKI 2-W-1 Z IZOLOWANĄ OSŁONĄ, W ZESTAWIE Z ETUI DO PRZECHOWYWANIA I BATERIĄ GS21S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odporny na wiatr | Tak |
| Przeznaczenie | W każdym wieku |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Okazja | Sport |
| Wyściełana dłoń | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Ochrona nadgarstków | Tak |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Rozszerzony kolor produktu | czerwony |
| Ochraniacze na palec | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Aktywność | Biegi narciarskie, Jazda na nartach |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Kompatybilny z ekranami dotykowymi | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar (S/M/L) | S |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Pora roku | Zima |
| Typ sportowej odzieży ręcznej | Rękawice |
| Regulowany | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 0,46 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 360 mm |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Materiał | |
| Opis materiału (nazwa,%) | 51% poliester, 43% skóra, 6% elastan |
| Materiały | Elastan, Skóra prawdziwa, Poliester |
Gwarancja 24 miesiące