Producenci
GLOVII WODOODPORNA, OGRZEWANA KAMIZELKA SURFINGOWA, W KOMPLECIE Z BATERIĄ GMV1L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiały | Softshell |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Typ suwaka | Zamek jednokierunkowy |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
Gwarancja 24 miesiące