Producenci
GPON PLANET GPL-8000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 304 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |