Producenci
GPON PLANET GPN-100
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Terminal sieci optycznej (ONT) |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Nauka adresu MAC | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Sieć | |
| Czułość odbiornika | -28 dB |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3ab |
| Poziom transferu przy wysyłaniu | 1,25 Mbit/s |
| Poziom transferu przy pobieraniu | 2,5 Mbit/s |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Wi-Fi | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów | 1 |
| Złącze światłowodowe | SC LC (UPC) |