Producenci
GPON PLANET GPN-400ACV
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Jednostka sieci optycznej (ONU) |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 34,9 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u IEEE 802.11ac IEEE 802.3ab IEEE 802.3x IEEE 802.3 |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Wi-Fi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Złącze światłowodowe | SC |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Liczba portów | 1 |
| Liczba portów RJ-11 | 2 |