Producenci
GRANDSTREAM TELEFON VOIP GRP 2602P HD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ produktu | Telefon IP |
| Typ słuchawki | Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 830 g |
| Waga produktu | 670 g |
| Głębokość produktu | 208 mm |
| Wysokość produktu | 63,4 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 132 x 64 px |
| Typ ekranu | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,21" |
| Audio | |
| Głośnik | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| liczba portów RJ-9 | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Nie |
| Video | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Funkcje telefonu | |
| Liczba kont VoIP | 4 |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Połączenia oczekujące | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Ilość linii | 2 linii |
| Odbieranie połączeń | Tak |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 2000 wejścia |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące