Producenci
GRANDSTREAM TELEFON VOIP GRP 2615 HD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Typ słuchawki | Zestaw słuchawkowy przewodowy |
| Typ montażu | Biurko / Ściana |
| Typ produktu | Telefon IP |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 1 A |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,48 kg |
| Waga produktu | 970 g |
| Wysokość produktu | 82,3 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 243 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Przyciski stacji bazowej | 40 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.1x IEEE 802.11g IEEE 802.1p IEEE 802.11ac IEEE 802.3af IEEE 802.11a IEEE 802.1Q |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSL/TLS SRTP MD5 256-bit AES |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Wydajność | |
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF) Tryby | In-band SIP info |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 4,3" |
| Rozdzielczość | 480 x 272 px |
| Typ ekranu | TFT |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Głośnik | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.729B G.711ulaw OPUS G.723 G.726 G.729A G.722 G.711alaw iLBC |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| liczba portów RJ-9 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85171800 |
| Funkcje telefonu | |
| Pozycje rejestru połączeń | 2000 |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Ilość linii | 10 linii |
| Automatyczna sekretarka | Tak |
| Przekazywanie połączeń | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 2000 wejścia |
| Połączenia oczekujące | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Odbieranie połączeń | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące