Producenci
GRAUGEAR G-HUB2A2C-AC huby i koncentratory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C 5000 Mbit/s Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone adaptery interfejsu | USB Typu-C męskie-USB Typu-A żeńskie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
Gwarancja 24 miesiące