Producenci
GRAUGEAR G-HUB71-A huby i koncentratory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Typ zasilacza | DC |
| Napięcie | 12 V |
| Pobór mocy | 48 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Waga produktu | 354 g |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Głębokość opakowania | 132 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 489 g |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 7 |
Gwarancja 24 miesiące