Producenci
GRAUGEAR G-M2U4-40G-F Zewnętrzna obudowa SSD M.2 NVMe z USB 4.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Wydajność | |
| Szybkość przesyłania danych | 40 Gbit/s |
| Nośnik danych | |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja USB | USB4 Gen 4 |
Gwarancja 24 miesiące