Producenci
GRAUGEAR Panel frontowy 4-Fach + czytnik kart USB, SD, Micro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 0,65 m |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Interfejsy hub | 3.5mm, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD SD |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 6 |
| Gniazdo karty pamięci | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
Gwarancja 24 miesiące