Producenci
GREEN CELL AKUMULATOR LIFEPO4 CAV06 12/12,8V 50AH 640WH / M8
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Utrzymanie produktu | Bezobsługowe |
| Napięcie baterii | 12,8 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) |
| Pojemność baterii | 50 Ah |
| Przeznaczenie | Marine / Leisure |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 211 mm |
| Waga produktu | 5,38 kg |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 640 Wh |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS06: Substancje toksyczne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 24 miesiące