Producenci
GREEN CELL AKUMULATOR LIFEPO4 CAV13 12/12,8V 125AH 1600WH / M8
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) |
| Utrzymanie produktu | Bezobsługowe |
| Przeznaczenie | Marine / Leisure |
| Napięcie baterii | 12,8 V |
| Pojemność baterii | 125 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 172 mm |
| Wysokość produktu | 217 mm |
| Waga produktu | 12,7 kg |
| Szerokość produktu | 329 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące