Producenci
GREEN CELL AKUMULATOR LIFEPO4 CUBE 125AH 12V/12.8V 1600WH LFPGC12V125AH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność baterii | 125 Ah 1600 Wh |
| Napięcie baterii | 12,8 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) |
| Maksymalny prąd rozładowania | 150 A |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 340 x 180 x 225 mm |
| Waga produktu | 13,5 kg |
| Wysokość produktu | 225 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 45 °C |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy