Producenci
GREEN CELL AKUMULATOR LIFEPO4 CUBE 12AH 12V/12.8V 153.6WH LFPGC12V12AH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Pojemność baterii | 12 Ah 153,6 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) |
| Napięcie baterii | 12,8 V |
| Maksymalny prąd rozładowania | 20 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 155 x 100 x 100 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy