Producenci
GREEN CELL AKUMULATOR LIFEPO4 CUBE 50AH 12V/12.8V 640WH LFPGC12V50AH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Maksymalny prąd rozładowania | 75 A |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) |
| Pojemność baterii | 640 Wh 50 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 230 x 140 x 210 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy