Producenci
GREEN CELL AKUMULATOR ŻELOWY AGM05 12V 7,2AH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Czas eksploatacji baterii | 5 lat(a) |
| Pojemność baterii | 7,2 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Wysokość (ze złączami) | 10,1 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS05: Substancje korodujące metale GHS06: Substancje toksyczne |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące