Producenci
GREEN CELL AKUMULATOR ŻELOWY AGM09 12V 18AH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Pojemność baterii | 18000 mAh |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Głębokość produktu | 181 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące