Producenci
GREEN CELL AKUMULATOR ŻELOWY AGM12 6V 7AH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Pojemność baterii | 7000 mAh |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Napięcie baterii | 6 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Waga produktu | 1,02 kg |
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Szerokość produktu | 35 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące