Producenci
GREEN CELL AKUMULATOR ŻELOWY AGM13 6V 1.3AH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie baterii | 6 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność baterii | 1,3 Ah |
| Czas eksploatacji baterii | 5 lat(a) |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 290 g |
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Szerokość produktu | 24 mm |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące