Producenci
GREEN CELL AKUMULATOR ŻELOWY AGM17 12V 1,2AH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Czas eksploatacji baterii | 5 lat(a) |
| Pojemność baterii | 1,2 Ah |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Wysokość (ze złączami) | 5,8 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące