Producenci
GREEN CELL AKUMULATOR ŻELOWY/AGM AGM37 4V 4AH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Baterie w zestawie | Tak |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny prąd ładowania | 1,2 A |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Napięcie baterii | 4 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Głębokość produktu | 48 mm |
| Szerokość produktu | 48 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bateria | |
| Wskaźnik poziomu baterii | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS06: Substancje toksyczne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące