Producenci
GREEN CELL HUB USB-C ADAPTER GC CONNECT 7W1 (3XUSB 3.1, HDMI 4K 60HZ, USB-C PD 85W, MICROSD/SD)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Moc | |
| Typ zasilacza | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 65,5 g |
| Wysokość produktu | 11,3 mm |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Szerokość produktu | 39,3 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD SD |
| Gniazdo karty pamięci | 2 |
| Interfejsy hub | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 7 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące