Producenci
GREEN CELL ZASILACZ AD09P DELL 19.5V 4.62A 90W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Prąd wyjściowy | 4,62 A |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Waga produktu | 320 g |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. Chronić przed wilgocią. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy