Producenci
GREEN CELL ZASILACZ AD21P SAMSUNG 19V 4.74A 90W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prąd wyjściowy | 4,74 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 322 g |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość produktu | 128 mm |
| Dane opakowania | |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy