Producenci
GREEN CELL ZASILACZ AD75AP DELL 19V 3.42A 65W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Laptop |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Krótkie spięcie |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Prąd wyjściowy | 3,34 A |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 222 g |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Szerokość produktu | 109 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy