Producenci
GREEN CELL ZASILACZ AD84P DO DELL DELL INSPIRON 7577 7590 7610 XPS 15 9530 9550 9560 9570 PRECISION 5510 5520 19.5V 6.7A 130W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ zasilacza | Uniwersalne |
| Moc rzeczywista | 130 W |
| Prąd wyjściowy | 6,7 A |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 552 g |
| Szerokość produktu | 153 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Model | Adapter |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. Chronić przed wilgocią. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy