Producenci
GREEN CELL ZASILACZ AWARYJNY UPS02 POWER PROOF 800VA 480W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Krótkie spięcie |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,8 kVA |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 2 ms |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Układ | Tower |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Szerokość produktu | 101 mm |
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Wtyczka | Typu F |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące