Producenci
GREEN CELL ZASILACZ AWARYJNY UPS03 POWER PROOF 1000VA 600W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,999 kVA |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 2 ms |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 600 W |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 353 mm |
| Wysokość produktu | 162 mm |
| Głębokość produktu | 149 mm |
| Waga produktu | 7,8 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Czas ładowania | 8 h |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące